LabScala:

NOWY SYSTEM INFORMATYCZNY

 

Szanowni Państwo,

 

W maju 2012 roku Labquality uruchomiło swój nowy program informatyczny- LabScala. Logując się na stronie Labquality zostajecie Państwo przekierowani do nowego serwisu. Strona logowania do Labscali znajduje się również pod adresem: http://my.labscala.eu . Podczas pierwszego logowania zostaniecie Państwo poproszeni o zmianę swojego starego hasła. Po zmianie hasła stare hasło nie będzie działało. Po zalogowaniu stajecie się głównym użytkownikiem- administratorem. Klikając w opcję „Administration- Add users” możecie Państwo uprawnić innych użytkowników do korzystania z serwisu Labscala. Wówczas każdy nowy użytkownik może się logować używając swojego indywidualnego hasła.

 

Jeśli do tej pory nigdy Państwo się nie logowali w systemie Labquality, lub nie macie Państwo swojego hasła, nadanego przez Labquality, prosimy o kontakt z dystrybutorem, który je państwu udostępni, tak aby każdy mógł korzystać z zalet nowego serwisu.

 

W pierwszej fazie funkcjonowania Labscali uzyskacie Państwo dostęp do kilku formularzy elektronicznych oraz funkcji administratora wymienionych powyżej. Nowe funkcje systemu będą dodawane regularnie. Instrukcja obsługi jest dostępna w każdym oknie serwisu, w górnym prawym rogu, pod ikonką „Help”.
Stary serwis oraz jego funkcje jest nadal dostępny pod nazwą Mainio. Wystarczy po zalogowaniu kliknąć w opcję: „Go to Mainio” i zostaniecie Państwo przekierowani do starego serwisu. Z czasem kolejne funkcje starego serwisu będą zastępowane przez Labscala o czym będziemy Państwa informować. Prosimy o zapoznanie się z krótką instrukcją dotyczącą pierwszego logowania, dołączoną do tego listu (link u dołu strony).

 

Mamy nadzieję że będziecie Państwo korzystali z nowego serwisu Labscala. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z nami.

 

Z pozdrowieniami

Jonna Pelanti Juha Wahlstedt Zespół SOWA-med

LabScala pierwsze logowanie

« Powrót | Drukuj
[zymdesign_map]